Відгуки про компанію Інтернет-магазин "На складі"
- Дем'яник В.
- Семененко О.
- Андрей Е.
Кросiвки на осiнь.Дуже дякую.Хай щастить Вам!
- Ярослав З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Данил К.
- Анна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасия З.
Размер подошёл , очень большое спасибо
- Іван Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна Д.
- Оксана П.
Гарні черевички просто не підійшов розмір 45 виявився малуватий ,а він максимальний 😞. Замовлення прийшло швидко, продавець ввічливий і привітний.
