Відгуки про компанію Інтернет-магазин "На складі"
- Александр М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Руслана Г.
Магазин та обслуговування супер, товар хороший якісний, магазину і товару 5.. лише не сподобалося одне,що коли мені менеджер позвонила для уточнення замовлення, то запитала мене з таким невдоволеним тоном"Ви коли замовлення заберете?",вибачте ,але ви ж ще мені навіть його не відправили,а вже питаєте коли я його заберу, вибачте, але якщо я замовляю товар,то я його заберу, інакше для чого його замовляти, я коли щось замовляю то завжди перед замовленням розраховую чи зможу я його збрати,чи ні,не завжди людина може забрати замовлення у той же або наступний день,для того на пошті і є термін зберігання 7 днів,тож будь ласка будьте трохи добріше у світі і так достатньо зла😘і дякую вам за замовлення 😘
- Юлія К.
- юлия К.
- Вадим С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Надія Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Максим К.
- Инна Л.
Вибачте, трішки б більше на пів розміра. Дуже вам дякую за швидку доставку! 40 буде велике, а 39 тісноваті! Вибачте будь ласка❤️
- Елена Б.
Теплі, красиві, дуже сподобались! Дякую! Рекомендую
- Александр В.
