Відгуки про компанію Інтернет-магазин "На складі"
- Віктор Д.
- Василь Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мудаки ви😠
- Татьяна Т.
- Виктория Ч.
- Ольга Ш.
Все ок
- Анжела К.
заказала,перезвонили сразу,выслали на следующий день,ботинки размер в размер,спасибо
- Світлана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримали ботинки. Сподобалися. Дякуємо.
Але))) Чому такі короткі шнурки?))
Доведеться купувати додатково) - Любов Б.
- Вікторія О.
- Ярослав Г.
