Відгуки про компанію Інтернет-магазин "На складі"
- Виктория С.
кроссовки класс,понравились,надеюсь и носиться будут хорошо!!! спасибо девочки!!!
- Володимир Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую вам. Дуже теплі
- Аліна К.
- Андрій Ф.
- Андрей П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ніна Л.
- михаил к.
- Микола А.
- Тетяна Н.
- Богдан М.
