Відгуки про компанію Інтернет-магазин "На складі"
- Мар'яна М.
купляла для чоловіка йому дуже сподобалися
- Сергій Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлия С.
- Світлана Е.
Классные зимние кроссовки,удобные ,тёплые и качество хорошее!
- Лада П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія К.
товар сподобався,відповідає заявленим параметрам.Норм за свою ціну.
- Юля К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана П.
хороший магазин
- Анастасія Ш.
- Константин К.
дуже зручні черевики
