Відгуки про компанію Інтернет-магазин "На складі"
- Тарас Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Неля П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Денис Л.
- Елена П.
- Ирина Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Паньків О.
- Алексей В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Паньків О.
- Андрей В.
Кросівки супер. Дуже сподобалися. Дуже гарний продавець. Дякую велике
- Інна Д.
Дякую продавцям,взуття гарне,дитині сподобалось.
