Відгуки про компанію Інтернет-магазин "На складі"
- Марина В.
Швидко і якісно👍
- Ірина К.
Дуже задоволена!! Чудова якість. рекомендую!
- Артем Е.
Спасибо !
- Наталья М.
- Наталія Г.
- Александр Б.
- Оксана О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасия К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла взуття перший раз в інтернеті все було чудово, гарний продавець дякую вам, взуття дітям сподобалось на вигляд ніби прошите. Були знижені ціни,наступного разу також замовлю в вас.
