Відгуки про компанію Інтернет-магазин "На складі"
- Игорь Д.
- Микола Г.
- Віктор Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина К.
Дуже класні кросівки! Дякую
- Вікторія Н.
- Марія Б.
- Покупець
дякую. задоволена. супер.
- Покупець
- Альона Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила і.
- Катерина Ж.
- Віктор Ч.
